GRUPA CERMAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa powstała z przekształcenia ze spółki CERMAG POZNAŃ Sp. z o.o. w maju 2016 roku.

GRUPA CERMAG to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, mebli oraz galanterii łazienkowej, a także wyrobów chemii budowlanej i oświetlenia.

Od 2011 roku, gdy otwarty został pierwszy salon franczyzowy, firma Cermag Poznań zyskała kolejny brand, pod którym oferuje produkty i usługi najwyższej jakości. Dotyczy to także nowego ODDZIAŁU AGENA w Sopocie, otwartego w styczniu 2012 roku.

Standard wszystkich naszych salonów sprzedaży to nowoczesne systemy prezentacji produktów, takie jak biblioteki płytek, monitory LCD, niekonwencjonalna ekspozycja, dedykowane stanowiska do pracy Architektów z Klientami. Wszystkie te elementy pozwalają komfortowo i profesjonalnie współpracować naszym Doradcom handlowym i Architektom z Klientami.

Współpracujący z nami Architekci w profesjonalny sposób doradzają naszym Klientom zarówno w naszych salonach, jak i w mieszkaniach, domach lub na budowie.

 

P.W. AGENA Sp. z o.o., powstała w 1989 roku, w styczniu 2012 roku połączyła się z firmą CERMAG POZNAŃ, Spółką z ponad dwudziestoletnią tradycją.

Dzięki fuzji dwóch firm o podobnej filozofii ścisłej współpracy z architektami oraz zajmujących się obsługą rynku detalicznego, hurtowego i inwestycyjnego w zakresie sprzedaży wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej oraz chemii budowlanej i wyposażenia łazienek, zasięg dostępności najwyższej jakości produktów znacznie się rozszerzył.

Od 1 stycznia 2012 roku, jako Oddział Agena firmy Cermag Poznań, kontynuowane jest prowadzenie sprzedaży detalicznej w firmowym salonie w Sopocie.

 

 

SALONY FRANCZYZOWE

W maju 2011 roku otwarty został pierwszy salon franczyzowy. Pomysł zrodził się z potrzeby Klienta oraz Cermagu do wspólnej pracy przy tworzeniu i realizacji obiektów architektonicznych. Naszą ideą stało się stworzenie miejsc spotkań dla Architektów i Klientów, stworzenie w nich komfortowych warunków i kultury pracy, podtrzymywania kontaktów towarzyskich i wzajemnej wymiany doświadczeń.

Pierwszy salon franczyzowy powstał w Szczecinie. Kolejne zostały otwarte niedługo później: w Koninie, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Koszalinie i Rzeszowie. Są to miejsca wyjątkowe, stworzone przez Architektów dla Architektów i ich Klientów. Na początku salony franczyzowe istniały pod marką STREFA ARCHITEKTA, natomiast od 2014 roku działają pod marką CERMAG.

W portfolio produktowym znaleźć można przede wszystkim płytki ceramiczne, ceramikę i armaturę sanitarną, ale także meble i oświetlenie topowych producentów tych branż.


PobierzFlash