Strona główna Dla prasy

Cermag Poznań Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego
w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, mebli oraz galanterii łazienkowej, a także wyrobów chemii budowlanej i oświetlenia.

Firma specjalizuje się w urządzaniu wnętrz mieszkalnych, rezydencji, apartamentów, a także biur, restauracji, hoteli, szpitali, obiektów sportowych
i rekreacyjnych oraz obiektów przemysłu spożywczego.

Od 2011 roku, gdy otwarty został pierwszy salon franczyzowy pod marką Strefa Architekta, firma Cermag Poznań zyskała kolejny brand, pod którym oferuje produkty i usługi najwyższej jakości. Dotyczy to także nowego Oddziału Agena w Sopocie, otwartego w styczniu 2012 roku.

Firma aktualnie posiada sześć salonów własnych (w Poznaniu, Lesznie, Ostrowie Wielkopolskim, Bydgoszczy, Kołobrzegu i Sopocie)
i sześć salonów franczyzowych (w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Koninie, Kaliszu, Koszalinie i Rzeszowe).

Misja

Standard salonów sprzedaży to nowoczesne systemy prezentacji produktów, takie jak biblioteki płytek, monitory LCD, niekonwencjonalna ekspozycja, dedykowane stanowiska do pracy architektów z klientami.

Wszystkie te elementy pozwalają komfortowo i profesjonalnie współpracować naszym doradcom handlowym i architektom z klientami. Współpracujący
z nami architekci w profesjonalny sposób doradzają naszym klientom zarówno w naszych salonach, jak i w mieszkaniach, domach lub na budowie.

Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę: O nas lub kontakt: marketing@cermag.info


PobierzFlash