Strona głównaO nasZe świata designuISH Frankfurt - Komfort spotyka się z technologią  
Powrót do listy artykułów

ISH Frankfurt - Komfort spotyka się z technologią


ISH Frankfurt - największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych.

Przez pięć dni, od 10 do 14 marca, na powierzchni 260 tysięcy metrów kwadratowych, można było zobaczyć ofertę prawie 2,5 tysiąca dostawców.

My odwiedziliśmy kilkunastu producentów marek sanitarnych, na których zaprezentowano nowe formy i materiały oraz rozszerzone portfolio produktowe. Zainteresowaniem cieszą się miski toaletowe rimless (bez rantu spłukującego) oraz stosowane na ceramikę różnego rodzaju powłoki, co idealnie wpisuje się w temat Targów, czyli oszczędną gospodarkę zasobami, wykorzystanie energii odnawialnych czy przemiany demograficzne i spowodowane nimi zmiany w obszarze wykorzystania wody i energii.

Producenci zadbali także o uzupełnienie poszczególnych serii ceramiki odpowiednimi meblami i akcesoriami - połączenie estetycznych dodatków ze szlachetnymi ceramicznymi elementami stwarza komfortową atmosferę dobrego samopoczucia. Bez wątpienia aktualna moda to nowoczesne formy, proste kształty i barwy – żywe, ale także w tonacjach kolorów ziemi. Armatura z kolei zyskuje wykończenie w bieli, czerni ale także kolorach złota i miedzi.

Podsumowując – tegoroczne targi ISH to pokaz możliwości z zakresu trwałych rozwiązań wodno-sanitarnych, innowacyjnych projektów łazienek, energooszczędnych technologii grzewczych.Data publikacji: 2015-03-27

Dodaj komentarz

Brak komentarzy

Ostatnie wpisy

zobacz wszystkie

Archiwum

RSS


PobierzFlash